wrapper

Aktuális


Településünkön is bevezetésre került a MUNIPOLIS okos kommunikációs rendszer, aminek köszönhetően a jövőben még hatékonyabban tudjuk Önöket tájékoztatni, telefonon keresztül. Iratkozzanak fel a hírfolyamunkra, hogy biztosan ne maradjanak le a fontos önkormányzati közleményekről. Az igényeiket figyelembe véve, e-mail, SMS vagy pedig mobil applikáción keresztül tudunk híreket küldeni az Önök részére. A szolgáltatás ingyenes!

Milyen előnyöket biztosít az Önök számára a MUNIPOLIS rendszer?

• Vészhelyzeti értesítések – áramkimaradás, közelgő viharok, közlekedési dugók, balesetek; házaló csalók, stb.
• Hírek és fontos hivatali értesítések – adók, önkormányzati hírek, bejelentések
• Meghívók kulturális - és sporteseményekre
• Lehetőség online szavazásokban való részvételre
• Mobil applikáció hasznos lehetőségekkel
A regisztráció során ki tudja választani, hogy milyen közlemények érdeklik Önt
(kulturális, sport, állattartással kapcsolatos információk stb.) Javasoljuk, hogy a telefonszámát és a lakcímét adja meg, így gyorsan tudjuk értesíteni váratlan eseményekről (közműleállás, heves esőzés stb.). Adatait a GDPR jogszabálynak megfelelően és biztonságosan tároljuk.

AZ ALÁBBI LINKEN TUD REGISZTRÁLNI: https://zsambek.munipolis.hu/regisztracio

Személyes regisztrációra is van lehetőség az önkormányzati hivatalban, örömmel segítünk Önöknek. Látogassa meg településünk online profilját is a MUNIPOLIS felületén, ahol nem csak a legfrissebb híreket, de sok más hasznos információt is találhat – szelektív hulladékgyűjtő konténerek helye, információ az időjárásról, utazási tippek stb.
Az online profilunk: https://zsambek.munipolis.hu/Utoljára frissítve: vasárnap, 04 február 2024

Impresszum

A www.zsambek.hu oldalain található tartalom Zsámbék Város Önkormányzata és a Zsámbéki Polgármesteri Hivatal tulajdonát képezi. Előzetes írásos hozzájárulás nélkül tilos a weboldal egészének vagy részeinek bármilyen formájú közzététele, sokszorosítása, terjesztése, forgalomba hozatala.

Látnivalók

Barokk Templom
A Keresztelő Szent János ...
Bonzsák Kocsiszín Galéria
Rendszeres kiállítások, ...
GOKART
A zsámbéki Driving Camp ...
Helytörténeti Tűzoltó Kiállítás
Kedves Érdeklődők! A ...
Immaculata-emlékoszlop
Az emlékmű mai formájában nem ...
Józsefvárosi pinceterület
Összefüggő zöld sziget Zsámbék ...
Lámpamúzeum
Lámpamúzeum a Guiness rekorder ...
Pestis Kápolna
Zsámbék határában az Angyal ...
Romtemplom és Kőtár
Zsámbék egyedülálló ...

Zsámbék anno - galéria